ekazak http://http://ekazak.com tr-tr noreply@ganipara.com Copyright 2018 Kadın Hırka Modelleri http://ekazak.com/blog/kadin-hirka-modelleri http://ekazak.com/blog/kadin-hirka-modelleri Kadınların gardıroplarını süslemeyi başaran e kazak sitesinde, her tarza uygun bayan hırka  modellerini bulabilirsiniz.Güzel giyinmek için indirimleri beklemenize gerek kalmadan gerçek yün ipliklerden üretilen indirimli fiyatları ve ücretsiz kargo seçenekleri müşterilerinin kapısına kadar ulaştıran kuruluşumuz,  müşterilerimizin  memnuniyetini için çabalamaktadır. 100 TL üzerindeki alışverişlerde sepette anında 10 TL sepet indirimi vermekte ve  yine müşterilerimizin giyim alışverişlerini son derece hesaplı bir şekilde yapmalarını sağlamaktadır. Bunun için e kazak sitesine giriş yaparak; bayan hırka modellerine  tek tıkla ulaşmak mümkün olmaktadır. Uygun ödeme avantajlarından yararlanmak ve kaliteli giyimi hesaplı fiyatlar ile elde etmek isteyen tüm müşterilerimizi internet sayfamıza bekliyoruz. Kadınların vazgeçilmezi olan kazak, ceket, bluz, hırka modellerimiz sayfamızda yer almaktadır.. Aynı zamanda sezon sonlarında kazak, hırka gibi daha birçok ürün seçeneğinde indirimli olarak daha hesaplı fiyatlara kredi kartı peşin veya 6 ay taksit imkanı ile vade farkı ödemeden alışveriş yapmak da mümkün oluyor. Ekonomik fiyatlar, ücretsiz kargo gönderimi, uygun ödeme seçenekleri ile birbirinden şık ve kaliteli hırkalar için, vakit kaybetmeden sitemizi ziyaret etmeniz için sizleri sabırsızlıkla bekliyoruz..

]]>
Fri, 19 Feb 2016 10:12:03 +0000
Geçmişten günümüze kazak ve hırkalar http://ekazak.com/blog/gecmisten-gunumuze-kazak-ve-hirkalar http://ekazak.com/blog/gecmisten-gunumuze-kazak-ve-hirkalar Bulunduğu dönemin moda akımına göre çeşitlilik gösteren kadın triko giyim; rahat tercihlerden çok kazak ve hırka ile ön plana çıkmıştır. Trikoya farklı pencerelerden bakan modacılar, tarih yazmış ve uzun yıllar önce kadın giyimin de ilgisini aşırı derecede çekmeyi başarmışlardır. Farklı kombin kazak modelleri, vitrinlerde yerini almış ve yediden yetmişe tüm tüketicilerin ilgi odağı haline gelmiştir. . Bu akıma kapılan tüketiciler ise, binlerce kişinin yürüdüğü caddelerde, alışveriş merkezlerinde göze hoş gelen, tasarımcılıkla kaliteyi bütünleştiren ve giyinme zevkini ön plana çıkaran görsellikleri oldukça iyi sunmuşlardır. Trikodaki bu tasarım çeşitlilikleri, rekabeti de oluşturarak kazak  fiyatlarını birebir etkilemiş; kalite, tasarım ve fiyat üçlüsünü olumlu anlamda birleştirmiştir. Çağımızda artık herkes, kaliteli ve fiyatı uygun olan kazak ve hırka modellerini bütçelerine paralel olarak tercih edebilir hale gelmişlerdir. Piyasaya can veren bu olumlu akım ise; tasarımcıları harekete geçirerek binlerce çeşit giyim seçeneklerini, tüketicilerin zevklerine sunmuş ve sunmaya devam etmesini sağlamıştır.

         Kadın giyim, kazaktan iç çamaşıra, gömlekten hırkaya ve ceketten pardesüye kadar bir çok çeşit sayabileceğimiz gibi, Özellikle iş hayatı ve önemli günlerin vazgeçilmezi kazaklar kategorisinin sınırları uzun yıllar önce aşmıştır. Kadınların özgün tasarımları ile triko kazak modelleri çoğalmış ve erkeklerdeki tercihleri bir adım geride bırakmışlardır. Kadınların yeniliklere açık tasarımları, hiç düşünemediğimiz detayları ön yüze çıkarmaları gibi yetenekleri  hırka modellerinede yansımış ve bu da olumlu yönde gelişmelere yol açmıştır. Erkeklerdeki bu tasarım kısırlıkları, erkekliğin  ağırlığından olsa gerek belirli çizgileri aşamamış, kadınlara nazaran gelişimini geç tamamlamıştır. Tüketicilerin kendi hayal dünyalarını kullanarak yarattığı kombinler ise tasarımcıların bakış açılarının değişmesine yol açmıştır. Bu da, kısa dönemde hem erkek giyim hem de kadın giyim kategorilerinin çeşitliliğine yol açmıştır.

         Kadın giyim; Kazak modelleri firmamız tarafından 1982 yıllarından sonra triko giyim akımı ile kendini geliştirmiş, dar olan seçeneklere bir çok yeni tercihler eklenmiştir. Önceleri zevksiz ve renksiz olan tasarımlar, şimdiye bakıldığı zaman eskiden eser kalmamış canlılıklarla kendini göstermektedir. Bu çeşit bolluğu ise fiyatlar konusunda giyim bütçelerini de iyi bir ölçüde rahatlatmıştır. Çeşitliliğin bolluğu ile her bütçeye uygun olan Triko kazak modelleri ve fiyatları, yediden yetmişe her kitleye yansımış, giyimin ana unsurunun sadece fiyat olmadığı da anlaşılmıştır.

         Fakat; sadece fiyat mıdır kazak seçerken dikkat edilmesi gereken ilk unsur? Çoğu insan en çok bu unsura dikkat ederken, yanlış içerikli kıyafetleri de tercih edebiliyorlar.  Her şeyden önce kişinin kendine yakışanı seçmesi, doğru tarzı bulması ve dönemin modasına uyabilmesi en doğru seçim için izlenecek ilk adımlardır. Ancak bu aşamadan sonra, fiyat unsurunun önem arz etmesi mümkün olabilir.

         Kadın giyimi özetlersek; erkek giyime nazaran sınırlı seçeneklerin bulunduğunu ve yaratıcılığın kısır dönemden geçtiği, fakat kendi alanında düşünürsek; eski dönemlerdeki zevksiz tutumundan eser kalmadığını söyleyebiliriz. Triko kazaklar ve hırkaların her kitleye hitap etmesinden sebep; yanlış model ve kesimlerin seçilebilmesi, moda dışı kombinlerin oluşturulması zaman zaman kötü sunumlara da yol açmıştır. Tasarımlarda kadın giyim tercihlerinin bolluğu, son zamanlarda triko giyimde de ön plana çıkmış ve eski sıkıcı kabuğundan zaman geçtikçe uzaklaşmaya başlamıştır. Spor giyimin de içine sızan kazak tasarımları, birbirinden anlam olarak uzak olan klasik ve spor terimlerini aynı çatı altında toplayabilmiştir. Jean üstüne giyilen klasik kazak yahut tişört ile bütünleşen klasik pantolon seçenekleri bu akımın başlıca kategorileri arasına girmişlerdir. Kısacası kadın giyimde yapılan tercihler, model çeşitleri, kombinler giyim seçeneklerinde en önemli unsur olmakla birlikte, kazak fiyatlarının en son tercih sebebi olduğunu anlatıyor. Siz tercihlerinizi yaparken ana unsurların sıralamasına bakmayın. Önce kendinize yakıştığını tespit edin ve giyim tarzınızın, ruhunuzu rahatlattığını hissettiğiniz anda doğru seçim yapmış olacaksınız. Bu aşamadan sonra, fiyatın da pek önemli olmasını beklemeyin.

]]>
Thu, 18 Feb 2016 09:59:54 +0000